Onbir D sınıfı öğrencileri, sınıfla ilgili fotoğraflar, anılar, ilginç ve komik şeyler..
Öğrencilerden öğretmenlere, okul binasına, pansiyonuna kadar her kesimden multimedya arşivi.

   > 11-D Karması


Hey gidi SFL! Sefiller ordusu.
 

Satırlara sığabileceğini mi zannediyorsun?
 

Sen kurul köşene. Kurul da seyret o 3 yıl önce gelen çömezlere neler yaptığını. Bak şimdi ne haldeyiz? E doğru tabi sen ki şu dağ başına, şu bozkıra dayanabilmiş. Şimdi İlker’in ağlaması çok da garip olmasa gerek.

Ne stresli yazılılar, ne heyecanlı kopyalar yaşadık.ne Erdoğan hocanın göbeği ne de Meliha hocanın eteği kaldı eleştirmediğimiz. Ne isyan ettik yazılılara ne de kafa tuttuk notlara. Ne düldüllerle maça gittik, kupaları kapıp geldik. Dalgalandık Meksika dalgasıyla şimdi de kendi dalgalarımızda sıra. Herkesin rüzgarı ayrı esiyor be herkes başka yere!

Ne hamburgerler yedik öğle aralarında, ne paslaştık beden derslerinde, ne hazır olduk Cihan’ın önderliğinde. Ne yaptıysak yaranamadık hocalara, ne ettiysek biz gevezeydik, bizden adam olmazdı….
 

Yine sevdik işte seni. Sevdik çünkü senin içinde biz vardık! Sende cadı bir Nisa, cool bir Halil, geyik bir emre, şeytan bir Recep, tavşan bir Akif vardı. Sende 2004 11/d vardı.bir daha geri dönmemek şartıyla tablolarda resmimiz, belleklerde yerimiz olur mu bilinmez ama sevdik işte. Ve sonuna geldik işte. Her şey bu kadar sevgiyle acıtır mı insanı ve SFL gidiyoruz diye koparacak mısın bağlarını? Hadi söz ver. Unutma bizi. Unutma bu deli 11/d yi. Unutma sen Kaan’ı, Alperen’i, Sercen’i. Unutma Hasan’ın kırdığı camı, duvarlarında top ıynayan Mustafa’yı. Görmezlikten gelme aşkları acıları. Sen ki şuncacık metrekareye tonlarca yürek sığdırdın, gel sen unutma Rıza Hoca’nın fizik yazılılarını, İngilizce kopyalarını. Gel sen unutma bizleri….
 

Bak yoksa SEVERİZ seni.

 

                                                                                  Ece Ceren ÖNDER