Onbir C sınıfı öğrencileri, sınıfla ilgili fotoğraflar, anılar, ilginç ve komik şeyler..
Öğrencilerden öğretmenlere, okul binasına, pansiyonuna kadar her kesimden multimedya arşivi.

62 ALPEREN COŞKUN


Memleket: Sivas
Cep Tel: 
0542 781 86 46
Ev Tel: 
0346 223 80 22
Ev Adresi: 
Hikmet Işık Cd. Eti Apt. B Blok 17/4
E-mail: 
alpercosk@mynet.com


 


Alperen, inan seninle nasıl ne zaman tanıştık bilmiyorum, şu kısacık birlikteliğimizde o kadar sıkı bağlandık ki birbirimize düşündükçe inanamıyorum. Bu dostluğun iç mimarı sendin bence. Senin herhalde, samimiyetinde, gülüşünde gözlerindeki pırıltıyla ışık saçıyordun sanki. Ama senin diğerlerinden farkın var. Tertemiz yüreğinle insanlara verdiğin değerin altında ezilenler sana zarar vermek istemeyebilir. Sen samimiyetinden vazgeçme. Herkes senin gibi olmaz unutma. Heyse ben bu sürede seni çok iyi tanıdığımı düşünüyorum. Hep benim düşündüğüm gibi kal iyi niyetli, dürüst ol. Zaman sana kötü sürprizler yapabilir. Çok fazla duygusal olma, hayat senin gözyaşlarına değmez. Eee bu arada kendine dikkat et şimdiden bu yakışıklılığını fazla kullanma. Şöyle bir düşünüyorum da şu 10-C sınıfına geldim geleli başıma gelen en iyi şey sendin. Yani bir gün düşündüğümde bu sınıfa iyi ki geldim dememi sağlayacak tek kişiydin. Duygularım bu kadar dökebildim kağıda affet. Dostluğumuz yazının bittiği yerde bitmesin. Şu an ki durduğun gibi hayat boyunca dimdik dur. Beni hiç aklından çıkarma can dostum…

                                                                                 
Burak Yılmaz


Alperen’le sadece lise 1’de aynı sınıftaydık. O zamanlar bir yıl sonra olacakları tahmin bile edemezdik di mi? Yeni sınıfı 10-C’nin havasından mıdır suyundan mıdır bir karizma yaptı, bir gündeme oturdu sormayın gitsin. Beni baştan yarata katılmışçasına gözlükler, saçlar, acayip bir kombinasyon oluşturdu. Her yıl değiştirdiği cep telefonlarını da unutmamak lazım. Gitme vakti gelip de bu okula veda ettiği zaman eminiz en çok üzülecek olanlar SFL’nin kızları olacaktır. Alperen’i daha kızdırmadan bitirelim en iyisi.

Kendine iyi bak, çok mitli ol ve sakın jölelerin gazabına uğrayıp kel olma J

              
Merve-Fatma-İlkay-Müge


Seninle lise 2’de aynı sınıfa düştük ama seni daha önceden de tanımak isterdim. Her şeyden önce çok iyi bir arkadaşsın. Yardımseversin, yakışıklısın, zekisin ama birazcık heyecanlısın. Bir de çabuk sinirleniyorsun. Hatırlıyorum da Onur’la kavga ederken beni sıradan nasıl fırlatmıştın, yerleri süpürmüştümJ

            İki senede çok iyi kaynaştıkJ bir senede aynı sırada oturunca seni daha da iyi tanıdım. Belirtmeden geçemeyeceğim, okulun çoğu kızının peşinde olması da kıymetini artırıyor tabi. Umarım arkadaşlığımız liseden sonra da devam eder. Her şeyin gönlünce olması dileğiyle…

                              
Gökhan Yıldız


Dershanede, okulda, her yerde gördüğüm beraber dolaştığım bir insan. Diyebilirim ki ailemden çok onunla vakit geçiriyorum. İlk başlarda coşcoş dememe kızsa da sonradan alıştı. Lise 3’de birbirimizi çok yakından tanıdık. Birlikte illegal işler yaptık. O anlarda damarlarımızda kan değil adrenalin dolaşıyordu. Hiç unutmayacağım anılarım oldu. Bu arada Alperen’in alt dönemlerin favori ağbisi olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Zaten Alperen ne çektiyse bir hocalardan binde abi diyenlerden çekti….:)

Neyse ki Alperen çabuk toparladı. Bunalım falan geçirip aramızdan ayrılmadı da bu sayede benle Hakan da birer iş sahibi olduk J

Hadi ortak kendine iyi bak bir gün sırf heyecan olsun diye yeniden çeteyi toplamak isterim. Umarım hayatın boyunca arzuladığın her şeyi elde edersin.

            
Alper Hazırcı


Evet, 3 yıldır aynı sınıftayız. Ama bazen acaba 3 yıldır aynı sınıfta olduğum Alperen bu Alperen mi deyi düşünmüyor değilim.

1.sınıfta derslerine aşırı önem veren ve kendi halinde biriydin. 10-C denilen sınıfın oluşturulması hepimizi olduğu gibi seni de etkiledi ve biraz dersleri boşladın gibi. Ama hiçbir zaman geometrideki iddianı kaybetmedin (benim sana sorduğum soruları genelde yapamasan bile)

itiraf etmek gerekirse voleybol takımında pasör olmak için çalışıp bu kara başarısız top kaldıran ikinci birini daha görmedimJ

Beden Eğitimi derslerinde sağ baştan sayar iken J 7 sen, sıra sana geldiğinde hep ayakkabını bağlıyor olurdun. Bu yüzden 3 kez üst üste saymaya başladığımız bile oldu. Sayende 22’ye kadar 1’er, 2’şer saymayı ömrüm boyunca unutamayacağım.

Selçuk Fen’de kendinize egzersiz programları bulduğunuzu da….

Ne olursa olsun hep hoşgörülü olabildin. Gerçekten iyi bir arkadaşsın. Ahmet Hoca’nın lanetlediklerinden olsan da…;)

Hayal ettiklerine ve daha iyilerine kavuşman dileğiyle.

                     
Meltem Atalar


Seni nasıl tanımlayabilirim bilmiyorum. Bu güne kadar seninle hep iyiydik )bundan sonrada öyle devam eder umarım) Aslında senin gerçek anlamda varlığını fark etmem aynı sınıfa düştükten sonra oldu, lise 1’de biraz biz kendi halinde olduğumuz içindir sanırım.

2 senede tanıdığım kadarıyla ki seni tanımaktan oldukça memnunum çok heyecanlı birisin (sınıfın bu konuda en seçilmenden belli) olaylar karşısında hemen paniğe kapılıyorsun. İnşallah bu sana gelecekte zarar vermez.

Gelecekteki meslektaşım, birde lise 2’de yazılıdan önce yana yana Gökhan’ı araman bizim aklımızdan hiç çıkmayacak (çünkü çok gülmüştük belki fark etmişsindir)

Her şey bir yana inşallah üniversitede görüşürüz.eee ne de olsa aynı mesleğe sahip olacağız.

Kendine iyi bak…

                                                                                 
Ceren


Üç senedir arkadaşımsın. Bu zamana birçok anı sığdırdık. Hatta hayatının ilklerini bile benimle yaşadın (Güvenlerde)

Geçen sene bir tatil işimiz vardı, olmadı. Ama inşallah bu sene ki olur ve ÖSS’yi kazanmış olmanın verdiği rahatlıkla güzel bir tatil yaparız.

Birkaç ay önce istemeden seni üzdüğüm için tekrar özür diliyorum inan ki o zaman senden daha çok üzülmüştüm.

Umarım gelecekte bütün kötü anıları unutup beni hep iyi yanlarımla hatırlarsın…

                                                                      
Meriç Değirmenci


Merhaba Kankam;

3 seneyi de bitirdik senle, sen bana hep çıkışıyorsun ya boyun kısa diye ne yapayım kankam uzamıyorum bir türlü. Ama ileride seni selvi boylu bir genetik mühendisi olarak görürsem umutlanabilirim J

Kanka ya senden ayrılmak…. Şu anda ne istiyorum biliyor musun? Lise 1’e tekrar başlamak, seninle tekrar tanışmak, o olmayacağına göre üniversite yıllarına taşırız dostluğumuzu inşallah. Gönlündekilerin olması dileğiyle.

                                                                                 
Büşra


Alperen’le lise 1’e kadar dayanan bir arkadaşlığımız var. Her ne kadar lise 1’de aynı sınıfta da olmasak nedense Alperen gelip bana önemli şeylerini anlatırdı.

Lise 2’ye gelince de aynı sınıfa düştük ve hatta aynı sırayı paylaştık. Alperen her ne kadar sıraya yaptığımız grafiti’lerin suçlususun ben olduğunu söylese de bunun tek suçlusu kendisidir. Sadi bey şikayet edince de Ahmet Bey’e Alperen gitti. Ertesi günden başlayarak sırayı bir hafta zımparalamıştık J

Sonra da sıra konusunda beni satmıştı J yo ya sevrek ayrılmıştık…J

Lise 3’e geldiğimizde dostluğumuz daha da arttı. Kendisine her zaman büyük sevgi ve saygı duyacağım.

Çükü o bizim dönemin kız avcısı ve alt dönemin abisi…J Kızma ya.

Alperen’cim umarım SFL’den sonra da beni unutmazsın. Kendine ve o tertemiz yüreğine iyi bak kardeşim.

Ayrıca bana hayatımın en güzel sevgililer gününü yaşattığın için teşekkürler PATRON!:)

                                                                                  
Herut 


İstersen sana olan yazıma her şey karşılıklı Alperen demekle başlayayımJ

Seninle muhabbetimiz lise 2’de başladı. Önceleri çok iyi giden muhabbetimiz sonraları bozulsa da şu sıralar aramızın iyi olduğunu düşünüyorum.

Bana yaptığın önce iyiliği hiç unutamam. Doğum günümde aldığın o harika tatlı cadıyı, dershane çıkışında tek kaldığımda evimden gelip beni spor salonuna kadar bıraktığını (hem de uykudan kakıp) hiç ama hiç unutmayacağım.

Her zaman başım yanımda ve benim dostum olarak kaldığın için çok teşekkürler…Sevgimle kal…

                          
Nurayyy


Son zamanlarda en iyi arkadaşlarımdan ve çok sevdiğim iş ortağım oldun sen benim. Beraber çok yere gidip iş gördük. Daha önce söyleyemedim şimdi söyleyim yeni aldığın güneş gözlüğün hayırlı olsun. Lise 1’den beri tanışıyoruz seninle. O zamandan beri Elbistan’a geleceğini söylüyorsun ama hala gelmedin. Bu sefer kesin bekliyorum seni bizim oralara. Derslerde ve daha önceki sınavlarında gösterdiğin başarıları üniversite sınavında da sergilemeni diliyorum. Her şey gönlünce olsun.

Seni ve yaşadıklarımızı unutmayacağım.

                                     
Furkan Savaş 


Ya Alperen seninle artık kardeşten de öteyiz çünkü ben ağabeyimle bile bu kadar uzun süre bir arada bulunmadım. İlkokuldan beri yollarlımız daima kesişti.

Alperen ilkokulda yaptıklarını hiç unutmayacağım. Sana bir şey söylemeye ya da sormaya kalmazdı. Seni geçicem diye söylenmeye başlardın.

Bana 5 sene boyunca böyle davranmana rağmen ortaokul ve lisede çok değişmiştin ve olgun bir insan olmuştun artık. Beyefendi davranışların farkında olan daima temiz olan, daima temiz kalpli bir insansın. Sen sakın insanların yaratıklaştığı bu devirde kesinlikle değişme. Çünkü bu özellikler sana çok yakışıyor.

Daima kendine çok iyi bak kardeşim. Gerçi arayıp sormasan da ömür boyunca bir dostum bir kardeşim olarak kalacaksın.

                                                                                 
Tuğba Toprak


Alperen çok iyi biridir, kendisini çok severim, çok akıllıdır. Helal süt emmiştir, Vatana faydalı, bir evlattır. Kimse hakkında kötü düşünmez. Sabretmesini bilir. Derslerine düzenli çalışır. Kimse ondan şikayetçi değildir. Çok temiz kalplidir. Kimseyi ezmez. Küçük çocuklara sevgi gösterir. İçkisi, kumarı yoktur. Kimseyi rahatsız etmez. Kendisi saf bir Anadolu insanıdır. Onda Anadolu insanının iyiliğini saflığını ve temiz kalpliliğini bulabilirsiniz.

(Yukarıda örnek bir yıllık gördünüz . AMA ALPEREN BÖYLE BİRİ DEĞİL J Kötü değil ama sütten çıkmış ak kaşık da değil yaniJ Alperen’le okulda çok güzel günler geçirdik. Gerçekten kimseyi kırmamaya çalışır. Bana Sivaslılar aslında o kadar kötü insanlar değil dedirten birkaç isimden biri de sensin Alperen. Senin teneffüslere çıkarken hadi sürtelim lafını hiç unutmayacağım. Bu laf sayesinde seni de unutmam. Umarım sende beni unutmazsın. Ömrün bereketli, bahtın açık olsun)

            Bir şiir:

            Umut dolu bir beyazlık

            İman ile dolu göğsün

            Yapma hayata mahlul barık

            Hak yoldan olma ırak

            Alnın secde görsün bir ömür boyu

            Payitahtı Ali Osmaniye de

            Sen olma bir hergele

                        Mecaz-ı mürsel güzel bir sanat

                        Senin yanında oturan “at”

                        Dilerim sana mutlu bir hayat

                        Müstevliler üç kağıtçı oyunları bayat

                        Önünde oturan Dilşad

            Sakın düşme dalalete

            İçinde bulunduğun Fakr-u zarurete

            Fecd ile secde ederek yanıt ver

            Tak yanındaki ata bir eyer

            Furkan sana selam söyler…                


Furkan Boztaş


Tanıdığım en pervasız, en cesur ve en eli çabuk(!) insan. Bu okuldaki 3 yılın sonunda en çok pişmanlık duyduğum şeylerden birisi de seni geç tanımamdır. Geç tanıdım ama çok beraber olduk ki bu aradaki kaybı telafi ettik sayılır. Allah ömür verirse de daha çok birlikte olacağız.

İlk tanışmamız ve samimi olmamız sayılabilecek olaylar dershanemizde başlamış ve 3-4 saatte dostluk mertebesine ulaşmıştır, diğer ortak Alper’le beraber sonra dönerci. Sonra Newworld sonra bilgisayar sarf malzemeleri, gümüşçü, pantolon, kazak derken iyice samimi olduk. (Esprisi aramızda saklı bön bön bakmayın)

Bu samimiyet sonucu önlemler artarken Sivas ticaretine canlılık geldi. Aramızda esprisi gülmekten kafa koparmaya gidecek derece olan bu olayları daha fazla açamıyorum. Delil olmaması bakımından J

Alperen, sana kız dedim mi duracaksın. Bana senin için babamı bile satarım diyorsun ama beni hangi kanal diyerek benim ciğerlerimde ödem oluşturan, seni anandan doğduğuna pişman eden bir tanesi var ki seni kaç kez tekkeden kurtardım onun için sayısı irrasyonel sayılara dayanır.

Spor camiasına ve Türk sporuna verdiğin zararlar, sporcu kızlarımızı baştan çıkarmak suretiyle, Kemal Uzan’ın Ali Sami Yen’in inşaatında yarı yarıya çelik çalmasıyla aynı düzeyde. Süreyya Ayhan’ı rahat bırak bari.

Seninle aynı evde geçirdiğim aksiyon, macera, iman ve heyecan dolu günleri hiç unutmayacağım. Hatırlıyorum da ben abdest alırken sıçrattığım su damlalarını silerken abdest böyle mi alınıyor deyip beni bir yaşıma daha soktuğunda bildiklerimi de unuttum. Yani bilirdim de sebe kavminden olduğunu bilmezdim J

Namaz kılarken In The Club çalan telefon sesi geldiğinde beraber ritim tuttuk kafamızla, otururken en sağda Meksiko dalgası yaptığımda devam ettirdin, beraber epey günaha girdik her işte olduğu gibi.

Bir keresinde bizim tayfa künefeciye gitmiştik de Alper’le benim görebildiğimiz bir açıda adan künefeyi yere düşürdü, yağlı ve yumuşak künefe tuvaletin önüne düşüp kirlenince ters çevirip geri koyan dükkan sahibinin Alper’e getirdiği künefeyi senle değişmesinde hiç şüphelenmemen senin düşündüğüm kadar zeki olmadığını gösterdi.

Duyduğun CART CUMBURLOP CART sesini, newworld’de Fatih ağbiyle pazarlığımızı, içinde beton çıkan çorabı, evde kırıp parça parça çıkardığımız dolabı hiç unutmayacağım.

Kendine iyi bak ve beni unutma, zaten unutmazsın da. Verdiğim hediyeler sana beni unutturmaz…(sövme bu kısmı okuyunca)

HOŞCAKAL

                                                                      
Hakan Üvenç


Mevzu bahis şahsiyetle kader birliğimiz lise 3’de başladı. Aynı dershanede olmamız samimiyetimizi artırdı. Sakin tavırları, benim onu imanlı biri sanmama sebep olduysa da Mecusi olduğunu sonradan öğrendim. Bir de Hakan ve Alper’in büyük fedakarlıklarıyla kurulan K. K. M. A (kapkaçırmangiz al) adlı örgütün ele başıdır. Kısa zamanda çok iş başarmaları onları bu alemde hambır van yapmıştır. Özellikle bilgisayar sarf malzemelerine karşı olan aşırı tutkuları Sivas esnafının korkulu rüyası olmuştur. Daha sonra örgüte C. A. L’den Mehmet’in de katılması güçlerine güç katmıştır. Rüyasında cehenneme atılacağını görmesi dünyadan tamamen ümidini kesmesine sebeptir. Gayet afacan bir tipe sahip bu arkadaşımızın telefonuna allstar bir TV kanalı zanneden birçok vasıfsız sapık dadanmıştır. İyidir, hoştur fakat tek bir zaafı vardır. O da Hakan’la beraber akıbetlerinin hayrolmayacağını bilmemesidir. 

Dershanede ÖDS’ye terfi etmesinde, sınavların cevap anahtarını çalmasının büyük rolü vardır.

Bulaşık yıkamayı bilmemesi onun için hep eksi puan olurken, iyi bir münafık olması ve bu sayede kandırılabilme yeteneğinin zirvede olması onun bu açığını hep kapatmıştır.

Kendisine daha namuslu işlerde çalışmasını ve hayat dolu hep böyle arkadaş canlısı olmasını temenni ederim. Mutluluklar hep seni olsun…

                                                                      
Öner Yeleğen


Okula geldiğimiz ilk sene seninle iyi arkadaş olamadığımıza üzülüyorum şimdi. Hatırladığım kadarıyla o zamanlar telefonlara karşı ilgin vardı. Özellikle de yılan oyununa karşı.

Duygusal olduğun tartışılmaz ama bu çevrendekiler için hep iyi olmuştur. Çünkü herkesle iyi arkadaş olmaya çalışan birisin. Elinden geldiğince arkadaşlarına yardım etmek ve hiçbir zaman derslerdeki başarılarınla hiç övünmemen senin en sevdiğin özelliklerinden.

Sınıfın en uzunu olarak Hakan gösterilmesine rağmen sende en a onun kadar boya sahipsin. Dolayısıyla da voleybol ve basketbolda iyisin. Aynı zamanda bilgisayara karşıda (fazla dışa vurmasan da) büyük bir ilgin var. En azından bu konuda birçok kişiden fazla şey biliyorsun.

Pek düzenli ders çalışmamana rağmen yine de yazılılarda ve sınavlarda iyi yapıyorsun. Bunun içinde biraz zekaya vermek lazım.

Lise 3’de ÖSS’yi biraz başlasan da sınavda iyi bir puan alacağını umuyorum. SFL’den sonraki hayatında başarılar dilerim…

                          
Nedim


Lise 2’de vazgeçilmez adamım. O zamanlar aramızdan su sızmazdı ama kusura bakma şu an dostluğumuzun zarar görmesi benim yüzümden. İnşallah affedersin.

Her zaman bana karşı saf oldun bana temiz bir arkadaşlık verdin. Beraber geçirdiğimiz günleri her zaman yadedeceğim. Çünkü hakkını ödeyemem hiçbir zaman üzülme, sen mutluyken güzelsin.

Mutlu olman dileğiyle….

                 
Mustafa Yergen


Sınıfımızın en heyecanlı kişisi, Alperen. Uzun boylu oluşuyla, saç şekliyle, konuşmasıyla davranışlarıyla, dik duruşlarıyla hayat dolu oluşuyla SFL’deki değişik bir kişilik.

Seninle lise 1’de ayrı sınıflarda olduğumuz için tanışma fırsatı bulamadım. Fakat lise 2’de aynı sınıfa düşmemizle seni tanıma fırsatı buldum. Seni iyi ki tanımışım çünkü içi dışı bir, dosdoğru, yardımsever, hoşgörülü bir kişiliğin var. Hayattan inşallah iyi yerlere gelirsin.

Tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle.

                                                                      
İsa Gündoğmuş


Benim bülbül gibi şakıyan Coşkun’um seninle mazimiz ilkokul sıralarına dayanıyor. Dershaneden beraber kaçıp ateri salonuna gittiğimiz asla unutamam. Ardından ortaokulda da yine dershane arkadaşlığımız sürdü. Nihayet lisede aynı okula ve aynı sınıfa düştük. Beraber çok güzel günlerimiz geçti. Seni okulda en iyi anlayan insanlardan biri olduğumu düşünüyorum. Kendine iyi bak. Görüşeceğimize eminim.

                  
Recep


Sevgili arkadaşım Alperen’e

Okula ilk geldiğim zamanlarda aynı sınıftaydık. O zamandan ısınmıştım sana. Sevecen tavırların, yakın arkadaşlığın seni benim için çok iyi bir arkadaş yaptı. Tabi Bilal’in akrabası olmanın da ayrı bir yeri vardı. Dedim bunlardan kötü adam çıkmaz.

Senin maceralarını dinlemek onlara kendimce yorumlar geliştirmek en iyi işlerimdendi. Ha bir de yazılılara beraber hazırlanırdık lise 1’de hatırlıyorum, sonra çalışmak için daha karga şeyini yemeden geldiğini. Geyik yapmıştık o zaman ya neyse. Ha bir de kopya senin uzmanlık alanınJ

Hep tiyatroya, sinemaya beraber giderdik. Sen olmazsan ben olmazdım ben olmasan sen olmazdın. Ha bi de damarıma basmadan yapmazdın. Zaten seninle iki gün canciğer kuzu sarması, bir gün küs olurduk.

Her zamanki gibi Buğra’lığımı yapayım da sana bir tavsiyede bulunayım BİRAZ DERS ÇALIŞ

Neyse seninle olan arkadaşlığımdan çok şey öğrendim. Bana çok faydan dokundu umarım benim de sana faydam dokunmuştur.

O garip gülüşün yüzünde hiç gitmesin. Kendine iyi bak.

                                                                                 
Buğra Çerik


Selam koca adam;

Bu okula geldiğimde tanıdık simalardandın. Bildiğim tek şey var bu okulda benim için tehlikeli bir rakip olacağındı. Hani yeni başladık ya her şey sil baştan, bir hırs bir hırs sonra J Sonra zamanla hırslarımı ve de seni unuttum. Son iki seneyse heyecanlı,entrikalı, bol aksiyonlu, ihtiraslı hayatınla gözümün önündeydin. Bazen iyi adamı oynadın bazen kötü. Ama özünde iyi bir insandır. Benim için en önemlisi cömert bir arkadaştınJ Bir istediğimi ikinci kez söyletmedin, şaka bir tarafa bizi güldürmek için giydiğin o badylerle Nuray’la beni ortadan çatlattın.:)

Hayat boyu kendinin ve sevdiklerinin üzülmesine izin verme. hak ettiğin her şeye kavuşman dileğiyle…

                      
Dilşad


Okulda ilk yıl ismine sıralarda kazılı olarak pek çok defa rastlamama karşı tanışmamız ikinci sınıfta nasip oldu. İki yıllık olmasına rağmen iyi bir dostluğumuz oldu. Uzun boylu ve yakışıklı olman kadar cesur ve dürüst bir insansın. Heyecanlı tavırlarınla da hafızalarda önemli bir yer kazandın.

Umarım dostluğumuz okulla birlikte bitmez ve sonsuza dek devam eder.

                                                                                 
Ertuğrul Ekinci


Alperen’le arkadaşlığımız biraz geç başladı. Lise 2’nin ortalarında konuşmaya başladık. Şunu da söylemeliyim ki 1.5 sene yetmeyecek gibi görünüyor. Hep içten davranıyor. Kimseyi küçük görmüyor. Dosta verilmesi gereken değeri bildiğinden ve o değeri verdiğinden çok seviliyor. Biraz heyecanlı. Derslerinde başarılı. Umarım en çok istediği üniversiteye gider. Bizi unutmayacağını biliyorum kendine iyi bak.

                                                                                 
Mesut Karlık


Alperen’i ilk olarak lise 1’in haftasında tanışma derslerinde tanımıştım. Bayağı heyecanlı olduğuna kanaat getirdiğim Alperen’le sınıfların değiştirilmesi sonucu ayrı sınıflara düştük, ama bir yıl sonra yeniden aynı sınıftaydık. Canım dostum ayrıca çok had safhada counter bağımlısıydı. Sınıfımızı counter partilerinde hep iyi bir şekilde temsil etmiştir. Her ne kadar beni kadar uzun olduğunu iddia etse de bu sadece iddiadan ibarettir. Bir de şu saçının jölesiz halini hiç görmedim çok merak ediyorum nasıl acabaJ

Hakkını helal et kardeşim…

                                                                      
Hakan Erarslan


Seninle ilk muhabbetimiz lise 1’deyken Cihan yüzünden bir vukuat olduğunda başlamıştı. 2.sınıfta aynı sınıfa düşmüştük. Sonra sana yavaş yavaş ısındım ve arkadaşlığımız iyice arttı. İyi adamsın da lise 2’nin ortalarında alt dönemde samimi olman,. Tepkilerin sana yönelmesine yol açtın neyse aslanım sen muradına erdin, takma sen onları, işine bak. Bu sene de ortak işlerimiz arkadaşlığımızın artmasını sağladı. İş hayatı işte, ara sıra tatsızlık oluyor işte. Neyse kendine iyi bak bekliyorum ilerde adamları ayarla ben gelirim.

                                                                      
Emrah Gülyaşar


Alperen abi,

Öncelikle bu kalbin kadar temiz sayfayı bana ayırdığın için çok teşekkür ederim. Gördüğüm kadarıyla alt ve kendi döneminde sevilen birisin. Tanıdığın kişilere çok yakın davranıyorsun. İlk tanıştığımız günde ki o yürekten ve samimi sarılışın benim seni sevmemde önemli bir rol oldu. Fakat üzgünüm çünkü seninle daha önce tanışmak isterdim. (Gerçi ilerde görüşeceğiz ama olsun) İnşallah istediğin üniversiteyi (Boğaziçi Üniversitesini) kazanırsın. Hayatın boyunca başarılar dilerim.

                                                                                 
Serkan Umut


Alperen, Alperen mi dediniz?

O, okulumuzun efendi tavırlarıyla tüm öğrencilerinin gönlünde taht kuran biricik ağabeyimiz.

Bu okula ilk geldiğimiz günden itibaren anlayışlılığı ve iyi yürekliliğiyle hepimizin sevgi ve saygısını kazandı. Onun sayesinde bu okula kısa bir sürede uyum sağladım. Alperen, senin hakkında bu kağıda daha çok şey yazabilirim. Ama aklımdaki şeylerin bu kağıda sığması imkansız.

Galiba arkadaşların saçların konusunda takılıyormuş. Sen hiç kafana takma o söylenenleri. Biz seni çok seviyoruz. Sen bu okuldan bu sene ayrılıyor olsan bile yüreğimizde sağlam bir yere sahipsin.

Umarım istediğin üniversiteyi kazanırsın ve ilerde hayal ettiğin şekilde yaşarsın.

Seni hiç unutmayacağız

                                                                      
Raşit Gülseven


Alperen abi;

Seni şu ana kadar ne kadar tanıdım bilemiyorum ama bana bu zamana kadar çok iyi davrandın. Belki de moralimin bozuk olduğu zamanlarda senin söylediğin birkaç sözle kendime geldim. Sizin dönemde kendime yakın hissettiğim 3-4 kişiden birisin. Ben genelde benden büyüklerle sohbet etmeyi severim. Senin bu okulda bir-iki yıl daha kalmanı isterdim. Ama herkes ne kadar da istemese de kendi kaderi yolunda ölene kadar gitmek zorunda. Ama ilerde belki de bir yerde karşılaşacağız. Bu yüzden kendimi fazla üzmüyorum. Eğer sana karşı yanlış bir hareketim olduysa özür diliyorum. Allah sana ileride hayırlı bir iş hayırlı bir ey ve hayırlı çocuklar versin. İleriki hayatında MUTLULUKLAR

                                                                                 
Samet Ağyazı