Onbir A sınıfı öğrencileri, sınıfla ilgili fotoğraflar, anılar, ilginç ve komik şeyler..
Öğrencilerden öğretmenlere, okul binasına, pansiyonuna kadar her kesimden multimedya arşivi.

   

 

  > SFL YILLIK '04 HAKKINDA

Tasarımından içeriğine kadar emeği geçen arkadaşlar, 1 yıllık gecikmenin sebepleri, sayfalarında bazı eksiklikler olan öğrenciler ve genel bir değerlendirme.


Biraz gecikmeli çıkmış olsa da yıllığın memnun edici olduğunu tahmin ediyorum arkadaşlar. Biliyorum uzun süre bekledik çıkmasını. Ümidini kesenlerde oldu bu süre içerisinde. Ancak bu 1 yıllık gecikmenin, elimizde olmayan bazı nedenlere dayandığını söylemek istiyorum. ( Henüz mezun olmamışken yıllığı hazırladığımız laboratuardaki bilgisayarlara format atılması gibi.. ) 

Bu ufak açıklamadan sonra yıllıkta emeği geçenlerden söz edeyim. Herşeyden önce, sayfaların düzenlenmesindeki yardımlarından dolayı Gazihan İlhami Işıldak'a ve sponsor arayışlarımızdaki çabalarından ötürü Recep Meriç Değirmenci'ye (ve de ailesine) teşekkürlerimizi sunuyorum.

Bu çekirdek ekipten sonra bir de kıyısından köşesinden yardımı dokunmuş olanlardan bahsedeyim. Yıllık hakkında her türlü duyuruyu lise 3'lere yapmaktan gurur
 duyan Ahmet Güler, sınıflarındaki yıllık zarflarının organizesindeki emeklerinden dolayı Cihan Şahan, Akif Özalp ve Alper Hazırcı, psikolojik yardımlarından
ötürü Nurdoğan Çıkı ve Önder Dinçel diğer teşekkürü hak eden arkadaşlardan.

Okul idaremizi de unutmamak gerek. Müdür Yardımcılarımız Ahmet Yılmaz ve Muammer Tokat'a da teşekkürlerimizi iletiyorum.

Öğrenci sayfaları ile ilgili açıklamaya geldi sıra. Hatırladığım kadarıyla 5-6 arkadaşımız yıllığa dahil olmak istememişti. Onların dışında bazı arkadaşların da sayfası hazır değil. Ne yaptıysak onların zarflarına ulaşamadık. Bu öğrenciler: Ahmet Güler, Meltem Atalar, Furkan Boztaş, Hakan Üvenç, Kaan Önem ve de ben. Eğer bizden kaynaklanan bir sorunsa kusura bakmasınlar. Ancak yazıları elimize geçer geçmez yıllığın online haline dahil edeceğiz.

Yıllığın online halinden kastettiğim ise yillik.sivasfenlisesi.net sitesindeki kopyasıdır. Sonradan gönderilecek fotoğraf ve yazılarla bu siteyi devamlı güncel tutmayı planlıyoruz. Ayrıca şu an bazı linklerde veya grafiklerde ufak hatalar bulunuyorsa da internetteki kopyasında bu eksiklikleri gidereceğiz.

Artık yıllığın yapılması sorumluluğunu üstlenen kişiler olarak iyi şekillerde anılırız sanırım :) Herkese iyi eğlenceler diliyorum, görüşmek üzere..

 

Nedim Şahin