Onbir A sınıfı öğrencileri, sınıfla ilgili fotoğraflar, anılar, ilginç ve komik şeyler..
Öğrencilerden öğretmenlere, okul binasına, pansiyonuna kadar her kesimden multimedya arşivi.

75 EMRAH ÖZYILMAZ


Memleket:  Sivas
Cep Tel: 
0505 464 79 98 - 0536 660 22 88
Ev Adresi:  eq123456789@yahoo.com
Sir Eq, Onu iki yıldır tanıyorum ama bana çok fazla şey kazandırdı. Öncelikle çok sevmeyi ve karşılığında da sevilmeyi öğretti. Bu dünyada gerçekten güvenilebilecek birilerinin olduğunu gösterdi. Onu her zaman kızdırmama rağmen beni hep korudu. Birde şu populasyonu olmasa dört dörtlük çocuk diyecek valla. Ama maalesef arkadaşta bu konuda doyma hissi yok. Populasyon büyüdükçe büyüyor. Hayır bir şey demiyeceğim ama bu yüzden maddi yönden bir türlü belini doğrultamıyor.

             

            Eq’nun en büyük ilgi alanlarını biri de bilgisayar. Kendisi tanınmış bilgisayar kurtlarındandır. CS’de rakip tanımaz. Bir bana yeniliyor.

            Basketboldaki üstün başarısını da unutmamak gerekiyor tabi ki. Sınıfımızın en iyi basketçilerindendir kendisi. Bence basketbol ona çok yakışıor.

            Eee yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Ayrılık vakti yaklaştı. Her sonun yeni bir başlangıcı vardı. Her yeni başlangıcının diğerinden daha iyi şeyler getirmesi dileğiyle..

                                                                                 

HaticeYalnız günlerimin arkadaşı long log way’lerin yoldaşı bir zamanların bacanağı sevgili Eq baba! Bu tanımlar belki dışardan biri için hiçbir şey ifade etmeyebilir. Ama ikimiz için çok derin manalar taşıyor. Yalnız günlerimin arkadaşısın, çünkü ne zaman tek başıma avare avare dolaşıp aklımdan sevdiğim birini görsem diye geçirsem birde bakmışım karşıdan sen geliyorsun. Sonrası da malum. İstasyonunu bütün kaldırımlarını ezberleyene kadar dolaşıyor, cep telefonlarından futbola, derslerden kızlara kadar tüm konulardan bahsediyor, konuşacak bir konu bulamamaya da başlıyoruz. Lonely cowboy türkümüzü çığırmaya…işte böyle Eq baba seninle birçok özel şey paylaştık. İyi ki de paylaştık çünkü sen çok özel ve güzel bir insansın. İnşallah üniversitede de beraber olur, counten partileri yapar, piştov pete’lerle head’leri veririz. Ömrün boyunca mutlu ol…

                                                                                 


Uğur

O bir gıcık, o bir çapkın o o o EQ…J seninle tanıştığımız ilk gün daha dün gibi aklımda. Bendeki ilk izlenimin çok olumlu olmasına rağmen çok zaman geçmeden senin gerçekte öyle davrandığını gördüm. Ya da benim sana yaptığım işkencelere dayanamayıp o masum çocuk gitti yerine tarif edemediğim bir insan geldi. Tamam biraz fazla abarttım galiba. Seninle yaptığımız ciddi konuşmalar şu iki senenin iki saatini bile doldurmayacak kadar az olsa da ömür yetecek kadar fazla. Evet arkadaşım bana gülme imkanı tanıdığın için bir ömür boyu gülmeni diliyorum.

                                                                                                                                            
Merve Güler

O bir vejetaryen

            O bir 11-A’li!

            O bir..

            O bir…

            Fazla tarife gerek yok. Tabii ki EQ’dan bahsediyorum. Zaten 11-A’da ve vejetaryen olması onu ele veriyor. Ve sanırım,öncelikle şu vejetaryenlik konusunda beni yalnız bırakmadığı için ona bir teşekkür borçluyum!

            Sakin tavırları, çocuksu ve masum yüzü sayesinde onu fark etmeniz biraz uzun sürebilir. Ancak yanına biraz fazla yaklaşırsanız, örneğin arkalı önlü oturursanız onu daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Aslında ne sessiz sedasızdır, ne de sanıldığı kadar çocuk ve masum. Bu konuda sanırım “saman altından bu yürütmek” ya da “karda yürüyüp izini belli etmemek” deyimleri kullanılabilir.

            Yalnız bir özelliği daha vardır; sürekli arkadaşları tarafından kaşarlı pide vaadiyle kandırılıp sonra da satır satır satılabilirJ vs vs!

            6 yıldır birlikte olmamıza rağmen tanışmamız biraz uzun sürdü. Ama kısa zamanda çok yol aldık bence. Uzun süre aklımdan çıkmayacak arkadaşlarımdansın. Seni her zaman ki gibi o sevimli gülüşünle hatırlamak istiyorum. Gülücüklerini yüzünden eksik etme sakın!!!

                                                                                 

Burcu Biterge

Abazaların bütün güzel özelliklerini gerek fiziki, gerek ahlaki bünyesinde barındıran arkadaşımız ne yazık ki kalbinde yatan memleket olan Eskişehir’den uzak düşmüştür. Kafkas Kartal’ı olarak anılan arkadaşımızın aslında kartallarla hiçbir benzerliği bulunmamaktadır. Emrah yüz hatları olarak sevimlidir. Yumuşak huyluluk, sessizlik, sakinlik, iyilik onun tabiatında vardır. Huylarının ve yakışıklılığının ona sağladığı avantajlar vardır. Bu avantajlardan biri çevresinin çok geniş olmasıdır. Diğer okullarda (Sivas lisesi, Hemşirelik Yüksek Okulu, Çıraklık Eğitim Merkezi) birden çok dostun vardır. Ben seni her yönünle çok sevdim. Hep böyle kalman dileğiyle değerli arkadaşım!

                                                                                                                                          
İhsan Kıral

İki yılımı beraber yatılı geçirdiğim, sevdiğim iyi niyetli insan Emrah. Seni kızdırmak bu okula geldiğimde beni çok eğleneceğime dair bilgilendiren ve heyecanlandıran unsurlardan biriydi. Belki insanlarla fazla anlaşamaman senin için daha iyi çünkü ilk başta insanlara karşı soğuk olman beni de senden biraz uzak tutsa da zaman geçtikçe seni tanıdım ve elektriği ampulden üreten icatlara, gece dörtte kaçmalar, alemlere bıraktı yerini

            Bizi halamın kızı gelecek diye kandıran Emrah sabah dörde kadar dışarıda dolaştırdın ki o gün bu gündür bir işe kalkışacağımda iki kez düşünüyorum.

            Ders çalışmıyorsun ama zeki birisin. Biraz daha ders çalışsan çok başarılı olursun emin ol. Kendine iyi bak, yaratıcı ol, Hoşcakal!

                                                                                 
                                                    
Hakan

Fenerbahçe sevdalısı, takımdaş arkadaşım. Ayça öncelikle seni bu sevdandan dolayı çok taktir ediyor ve kendime örnek alıyorum bilmeni isterim. Seni daha bu okulda tanıdığım ilk gün kendime yakın hissettim. Ayça. Hele şu Kayseri gezisinde senin tam bir arkadaş olduğunu anladım. Neydi o gezi Ayça değil mi? Çok eğlendik çok güldük, çok güzel şeyler yaşadık birlikte. Ve ben bunları ve seni hatırladıkça gülümseyebiliyorum umarım seninde gülücükler bırakabilmiştir, bütün bu yaşananlar.

            Kendine çok iyi bak. Tüm güzellikler seninle olsun!

                                                                                 
Fatma Yekeler

Eq Bey

            Sevgili arkadaşım. Senin arkadaşın olduğum için gerçekten çok mutluyum ve emin ol seni tanımadan gitseydim çok üzülecektim. İyi insanlarla tanışmak, onların yakınında olmak hep istediğim, aradığım bir şeydir ve ne mutlu ki yanımda sen varsın.

            Edebi boyutu böyle. Gırgır yanına gelince bir insan hem bu kadar masum görünüp, hem de nasıl kırılmadık ceviz bırakmaz. Hala anlamış değilim. Pardösü giyinip gözlük takınınca hasıl da NEO’ya benzemiştin. O halini de hiç unutmayacaklarım arasında. Çok farklı olduğunu düşünüyorum ve seni insanlara asıl sevdiren de bu yönün bence.

            Ah sevgili arkadaşım, seni hiç unutmayacağım, sen benim kalbimdesin, dostluğumuz ebedi gibi cümleleri lüzumsuz buluyorum. Çünkü mekanlar değişip zaman üstüne eklenince en sevdiklerin dahi sıradanlaşıyor.

            Umarım hatıralarında küçük de olsa bir iz bırakmışımdır. Bir ihtimal beni de orada hatırlarsın. Bu hatıraların içinde.

            Geleceğinin hep aydınlık olması dileğiyle.

                                                                                                                                                                    
Ayça


Üç yıldır sessizliğine ve efendiliğine özendiğim ender insanlardansın. Kavga ve gürültüden uzak durarak ne kadar doğru davranışlar sergilediğini herkese ispatladın. Umarım bu başarılar ömür boyu seninle olur. Üç yıldır şakalarımı kaldırıp bana kızmadığın için teşekküyley

                                                                                                                                                                    
Anıl

Bilumum oyunlarında rakip tanımayan, bilgisayar oyunlarının taçsız kralı o. Evet ondan bahsediyorum. Evet işte “Eq” adlı bir nam salmış Emrah’tan bahsediyorum. Arkadaş biraz çatlak. Bütün oyunlardan anlıyor anlamasına da birde utanmadan başkalarıyla dalga geçiyor. Adam kafaya takmış kesecem diyor başka bir şey demiyor. Birde sportif yönü var. Bir ara futbol oynuyordu baktı olmuyor aradığı mutluluğu basketbolda buldu. Tabi basketbolu bulana kadar yaptığı diğer sporları saymaya gerek yok. Her şey iyi güzelde bir insan bu kadar mı aç gözlü olur, bu kadar mı kızlara düşkün olur. Tamam yakışıklısın da herkes senin olacak diye bir şey mi var canım. Ondan sonrada ağlıyon kontör yetmiyor diye. Biraz sahip çık sende kendine canım. Neyse sen bilirsin. Tavsiyelerimi pek dinlemezsin ama, yine de söyleyeyim. Bırak şu kızları derslere bak. Basketbol senin neyine, sen git bilgisayar mühendisi olmaya bak.

            Önemli not: ayrıca şunu da unutma. Asla “ADE” de dünyanın, hatta Türkiye’nin, hatta Sivas’ın en iyisi olamazsın. Sen anlarsın ne demek istediğimi biliyorsun yanında senden çok daha iyi biri var. Neyse istediğin gibi bir bilgisayar mühendisi olursun inşallah. Sınavı kazandıktan sonra gerisi senin için kolay zaten. Her şey kalbine göre olsun…

                                                                                  
Ercan Çınar

Ben Emrah’a kısaca(!) Terminal Emrah ya da imdat Emrah hattı…diyorum. Çünkü kim memleketinden elinde valizlerle buraya ayak bassa imdadına Terminal Emrah yetişir. Ya da çoğumuz birinin yardımına ihtiyacımız olduğunda hemen aklımıza o gelir. O da tereddütsüz imdadımıza yetişir. Bu yüzden hepimizin telefonunda cep numarası bulunur.

            Hep mutlu ve hep yardımsever tavırlarıyla hepimizin sevgisini kazanmıştır.

            Emrah’ı tanıyanlar bilirler o, bu kadar güzel şeyleri icra ederken yüzünde küçük, mahçup, utangaç bir tavır oluşur.

            Bu iyi yüreğini hiç kaybetme olur mu?

                                                                                                           
Sümeyye

Eq niydiyonki la. Canı yerim. Baba senle acı tatlı birçok anımız oldu. Lise 1’de kopyanın dibine vuruyorduk. Senden çok memnundum şerefsizim. Hep küfür etmemden yakınırdın. Niydiyim küfür etmeden de olmuyor ki ağzımız alışmış. Bu dünyanın çivisi çıkmış zaten bu okulda bir kız bulduk onunlada 2 ay sonra ayrılacağız. Böyle talihin içine ediyim. Neyse baba ben seni daha fazla tutmayım. İyi biriydin Eq baba. Keleşle az tek yapmadım sana da ha. Hayatında başarıların ve mutlulukların haricinde bir şey olmasın.

            Unutma !!

                                                                                 
Eren

Emrah okulumuzun en haşin ve en hızlı çapkınlarındandır. Bizim Emrah’la nam-ı diğer Eq ile 9.sınıfta çok yakından, girintili ilişkilerimiz olmuştu.

            Emrah konuşma tarzıyla esprileriyle bizleri güldüren ve yapılan esprileri şakaları kaldırabilen çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Umarım hayallerindeki gibi bir hayatın olur.

            Muhabbetle

                                                                                                                   
Kaan Önem

Merhaba Eq kardeşim 9-B deki günlerimizi hatırlıyor musun ilk önce cam kenarı en arka sırada beraber oturuyorduk. İkimizde o zaman çok konuşmazdık la daha sonda ben Kaan’ın Eren’de senin yanına gelince bayağı konuşmaya başladık ama süper günlerdi vallaha arka dörtlü manyaktık ha ne kadar güzel kopya çekiyorduk hatırlıyor musun? Eq hayatında her zaman böyle iyi ol. Hiçbir zaman bu halinden vazgeçme çünkü çok iyisin. Tüm hayatın boyunca mutlu olmanı dilerim.

                                                                                 
Alperen Türkay

Yakışıklı arkadaşım Eq (olum gerçek ismin neydi unuttum haJ seninle ilkokulda aynı okuldaydık hatırlıyor musun? O zamanlar çok sessizdin ama şimdi öyle değilsin. 9.sınıfta aynı sınıfta düştük. Çok zevkli günlerdi onlar. O sessiz, sakin, biraz çekingen çocuğun yerini 11.sınıfta girişken, yakışıklı bir delikanlı aldı. Aslanım seninle okuldan sonra da görüşmeye devam ederiz umarım. Çok temiz bir kişiliğin var. Bunu kimsenin kirletmesine izin verme…!

                                                                                                         
  Recep

Allah’ın Eq’su. Senin hakkında çok rivayet var fakat ben kesin bir şey yazmak istiyorum. Brezilya dizilerindeki Carlos Alberto isimli adamlara benziyorsun. Okul yaşantın gayet renksiz olmakla beraber bir o kadar da rezil. Allah’tan bir pansiyon yaşantısında biraz aktifsin deJ seni unutmayacağız. Bunca sana et yemeden nasıl yaşadın bilemiyorum ama seninle ilgili en büyük hayalim birgün kuzu çevirme yapıp, yataktan kalkamayacak hale gelene kadar yemek. Bu sırada özel yaşantında neler yaptığını bir sen biliyorsun. Çok hareketli olduğu belli hatta bu yüzden Hakan’la takip ettik. Ama dikkat et her an yakalanabilirsin. Etsiz yaşantında sana mutluluk ve başarı dilerim.

                                                                                                                       
Alper

Her ne kadar Beyaz’a benzemeye çalışarak ün kazanmak istese de kaderi o kadar parlak olmamıştır. Eq’nun Beyaz kadar geniş bir kitleye sahip olamasa da onun milyonda biri kadar kitleye ulaşmıştır. Ee birazcık da Beyaz’ın çapkınlık yönünü de benimseyen Eq’nun listesi birazcık kabarıktır. Kendine ve (*****) lara iyi bak arkadaş.

                                                                                             
Nisa

3 senelik okul hayatımızın sonuna yaklaşırken ayrılırken üzüleceğim bazı arkadaşlarım aklıma geliyor. Elbette bunlardan biri de sensin. Seninle olan arkadaşlığımız aslında ortaokulda başlamıştı ama lise yıllarındaki kadar samimi değildik. Özellikle lise 1 ve lise 2’de okurken pansiyonda aynı odada kalırken yaptığımız muzurluklar hiç aklımdan çıkmıyor. Bazen o günlerde yaptıklarımız kalacak gibi geliyor. Sene sonunda ayrılacak da olsak yaşamlarımızı başka şehirlerde sürdürecek te olsak biliyorum ki arkadaşlığımız hiç bitmeyecek. Dilerim ki bundan sonra her şey gönlünce olur.

                                                                                                                              
Serkan

Emrah canım, seninle olan 3 senelik beraberliğimizin son senesinde aynı sınıfa düştük, bu süre içerisinde neler yapmadık ki…Seninde dediğin gibi kim zaman birbirimize çok iyi birer sırdaş olduk.

            Gelişen teknolojinin yakın bir takipçisi olman her zaman beni hayrete düşürüyordu. Bir de bana seslenirken bu kara zorluk çekmene gönlüm razı olmuyordu. Keşke ismimin içinde “r” harfi olmasaydı. İşin kötüsü kendi isminde bile var.

            Her zaman bütün ricalarımı kırmadığın için sonsuz teşekkürler. Hayatın boyunca hep mutlu ol. Saçından jöle, telefonundan kontör eksik olmasın…

                                                                                                                                                 
M. Öner Yeleğen

Emrah, seninle şimdiye kadar fazla birlikte olmamamıza rağmen hep iyi ilişkiler içerisinde olduk. Bunun sebebi olarak senin iyi yürekliliğini görüyorum. Sessiz, sakin ancak çok yönlü ve yetenekli bir kişilik sahibi olman seni değerini artırmana yeterli sayılabilecek diğer nedenler GS oynarken hep birilerini kesmeye uğraştığını anlattıklarında çok gülmüştüm. Zaten ilginç bir tabiata sahip olduğun sana hitap şeklinden belli Eq bunlar bir yana özgün imajın ve davranışların unutulması zor şahsiyetler içinde yer almana sebep oldu. Senin karakterin hep iyiye, güzele meyilli. Umarım mutluluk hiç peşini bırakmaz. İki dünyada da güzelliklerle muhatap olman dileğiyle.

                                                                                                                      
H. İbrahim Çiçek

Light Eq (g değil q)

            Doğru, her ne kadar sınıfın en lightı, ben seçilsem de (şikeyle seçildiğimi okulun son günü öğrendim) bu kategorinin asıl sahibi sensin bence. Neyse geçelim lightı!

            Seninle 2 sene aynı sınıftaydık. Lise 1’de seni pek tanımazdım. Lise 2’de bizim sınıfa geçmenle samimiyetimiz arttı. Bizim sınıfa geçmenle samimiyetimiz arttı. Bizim sınıfa gelmesen bu kadar samimi olamazdık diye düşünüyorum. Senin hep iyiliklerini gördüm, hiçbir kötülüğüne rastlamadım. Ama lütfen, sana soru sorulduğunda yüksek sesle, lafı gevelemeden, tam bir şekilde cevap ver.

            Benim otçul arkadaşım, inşallah üniversiteyi kazanır, et yemeğe başlar, “r”leri söylemeyi becerir ve taşfırın erkek olursun. Kendine iyi bak, kızlara dikkat!

                                                                                                                                                                        
İlkan

Kızların (otçul( prensi Eq,

            Seninle 3 senedir tanışıyoruz. İlk 2 sene pansiyonda birlikteydik. Lise 3’de ise aynı sınıfa düştük ve samimiyetimiz arttı.

            Seni her zaman için iyi bir arkadaş, beyefendi, kibar, esprili, sportmen (özellikle basketbolda) ve centilmen olarak tanıdım. Hiçbir kötülüğünü görmedim. Fakat bu kadar çok kızla birlikte olup, harem kurman iyi bir şey değil. Tamam oğlum yakışıklısın ama bir kız neyine yetmiyor?

            Et yiyemediğine de çok üzülüyorum, Ferhat’ın tabiriyle 49,52 gr dönerden mahrum olmak, kötü bir şey olsa gerek. Neyse, belki ilerde bir mangal partisi veririz inşallah, kendine iyi bak, son(y)a  gö(y)üşü(y)üz!

                              
                                                                                                                                     
Furkan Savaş


“Neden saçların beyazlanmış arkadaş?

            Sana da benim gibi çektiren mi var?”

            “r”leri söyleyemeden o tatlı konuşman ve beyaz saçlarınla dikkat çekiyorsun.

            Et yemekleri yiyememen nedeniyle öğle aralarında yemeklerini alırdık J O yoğurt deyişin de gerçekten çok hoşuma gidiyorrrr.

            “saman altından bu yürütmen konusuna girsem mi?” diye düşünüyorum ama o da aramızda kalsın. Kendine dikkat et. Görüşürüz By-Eq

                                                                                 
                                                                                                
  Ahmet Güler


Bir kış sabahının unutulmaz soğukluğunda sıcacık bir tanışma geçirdiğimizi düşündüğümüz Emrah ile çok şahane-ül bir arkadaşlık kurduk. O bize yemediği etleri vermekten hiç çekinmedi. Biz de ona sıcacık dostluğumuzu vermekten çekinmedik.

            Seni o konuşmanı, o yakışıklılığını asla unutmayacağız. Emrah hayatın boyunca gönlündekileri elde etmen dileği ile kendine iyi bak, mutlu ol, tuttuğunu koparmasını bil…

                                                                                                                                                                                               
Nurdoğan-Sinan

Eq….lı..Üf yine unuttuk gerçek adını.

            -Bir bilmecem var çocuklar?

            -Haydi sor sor?

            -Üç yıldır SFL’dedir.

            -Acaba kimdir kimdir?

            -Bilgisayar denilince akla…

            -Tamam şimdi buldum.

            -Hemen onun adı gelir

            -Emrah-Emrah-Emrah

            Eq deyince bizim aklımıza sissiz, sakin, kendi halinde biri gelirdi. Ta ki; son sene saman altında yürüttüğü sular ortaya çıkana kadarJ acaba saçlarındaki gittikçe çoğalan beyazların bu sularla bir alakası var mıydı?. Bu da ayrı bir merak konusu tabi. Neyse bu konuyu fazla kurcalamadan arkadaşımıza bir şarkı armağan edelim. Neden saçların beyazlanmış arkadaş, sana da bizim gibi çektiren mi var?:)

            Sana hayatın boyunca mutluluk ve başarı diliyoruz.

                                                                                 

                                                                                             
Merve-Fatma-İlkay-Müge

Sevgili Eq Can;

            Seninle 6 senedir süren sınıf arkadaşlığımız ve iki sene süren bir oda arkadaşlığımız var. Bu süre zarfında senin yaptığın zeki hareketlerin dikkatimi çekmiştir. Lise 2’de odada telefon sarj etme projesini gerçekleştirmen zekiliğine bir kanıttır. İnşallah bu zekiliğinin meyvesini alırsın ve iyi bir mesleğe sahip olursun.

            İnşallah gelecekte yollarımız bir daha kesişir ve bu 6 yıllık sınıf arkadaşlığımızı bir ömür boyu sürecek dostluğa çeviririz.

            Hayatında her daim başarılı olman dileğiyle Hoşcakal

                                                                      

                                                                                                                              
Ahmet Yıldız

Sevgili arkadaşım Eq. Lisenin ilk gününden itibaren tanışıyoruz ve düzeyli bir arkadaşlığımız var. Kısa süren bir oda arkadaşlığımız da var. Bu süre dahilinde Ertuğrul’u yataktan atmanı hiç unutmuyorum. İlginç hareketlerini ve gizemin seni daha bir ayrı kılıyor. Kalbinin temizliğini gizleyemediğini söylemem gerek. Umarım hayatın boyunca başarılı ve mutlu olursun.

                                                                                                                                                                                                   
Murat Toprak

Sevgili arkadaşım Eq,

            Seninle 2 sene aynı sınıfta okuduk. Senin en belirgin özelliğini bize sorsalar hiç düşünmeden uyumlu biri olduğunu söylerdik. Gerçekten de tüm herkesle bir şekilde anlaşabiliyor, onlara kolayca uyum sağlayabiliyorsun.

            Telefonla ve bilgisayarla içli dışlı olduğunu bilmeyen yok. Bizim temennimiz bilgisayar alanında kendini en iyi seviyeye getirmen.

            Gelecekteki yaşamında başarılı olman ve mutlu günler geçirmen dileklerimizle…

                                                                                                                                                                                    
İlker-Cemil

 

Değerli Arkadaşım Emrah (Eq) sen elektronik ortamın kralısın. Yakışıklı, karizmatik, uyumlu ama en önemlisi Eq sen benim arkadaşımsın. Senin bilgi ve tecrübelerin sayesinde en güzel pokemon oyunlarını oynayabildim. Bir stadyumu oynayamadım ama olsun. Sen sadece bir internet rehberi değilsin. Sen tüm elektrikli ortamlara hakimsin. Sende bu merak bu azim oldukça çok iş başaracağından eminim. Sadece istemelisin. Değerli arkadaşım Emrah inşallah hayatın dilediğin gibi olur. Emr@h irtibatı koparmayalım cızzz


Ahmet Şahin

Vay be demek biz bile ayrılıyoruz Eq öyle mi. Şu iki sene içinde o kadar çok yan yanaydık ki Eq’suz gezdiğimde, yiyip içtiğimde hep içimde bir yer onu kardeşimi getiriyor aklıma. İnsanların kendilerine benzeyenlerle iyi anlaşabildiğini düşünüyorum Eq ile birbirimize o kadar benziyoruz ki bazen aklımızdan aynı anda aynı şey geçiyor. Geometri, üstadı bu kardeşimin istediği zaman istediği sınavı geçebileceğinden eminim. Zaten vejetaryenliğin verdiği sakinliğinin ve aklı başında halinin ona hem yakın hem de uzak gelecekte son derece hayat dolu hatta biraz da yere bakan yürek yakangillerden olduğunu söylemeliyim. Hepsi bir yana da hocam ben seni çok özleyeceğim.

                                                                                                                                                                  
Orhan Kışlal