Onbir B sınıfı öğrencileri, sınıfla ilgili fotoğraflar, anılar, ilginç ve komik şeyler..
Öğrencilerden öğretmenlere, okul binasına, pansiyonuna kadar her kesimden multimedya arşivi.

45 MEHMET İLKER ÖZEL


Memleket: Sivas
Cep Tel: 
0542 386 82 03
Ev Tel: 
0346 223 77 50
Adres
Mevlana mah. Y. Yerlikaya sok. Gayret 1 Apt 8/13
E-mail: 
mc-dublor@mynet.com
İlker’in benim için ayrı bir yeri var. Benim kişisel gelişimimde bir devrim yarattı ve bunu yaparken farkına varmadı. Birçok kişinin ortak kanısı; Mehmet’i lise 3’de daha iyi tanıdım. Buradaki kilit nokta İlker. Çünkü bende İlker’i lise 3’de tanıdım.

            Başlangıçta arkadaşlığımız mantıksal olarak başladı ama şimdi daha farklı. Belki de verdiğim en doğru karardı.

 

            O farklı imajı ile Sivas’ta tek. Herkes jöle sürer ama İlker kadar doğru kullananı görmemiştim. Sıra dışı esprileri, kibarlığıyla ender bulunan tiplerden. Her zaman bakımlı ama kendini kaptırmaz derslerine çalışır tabi lisanslı bir hip-hopcı olduğunu da unutmayalım.

                                                                                 

Mehmet Arslan


Naber Fenerbahçeli genç?

            Seninle ilk defa aynı sınıfta okuma zevkini lise 2’de tattım. Ve o kadar şaşırdım ki anlatamam senin derslerine o kadar ilgili olacağın akılımın ucundan bile geçmedi.

            “işte olay budur” dedim senin tabirinle…

            Adam hem sosyal, hem çalışkan. Sonra seni tanımaya başladıkça olumlu özelliklerinin sadece bunlar olmadığını anladım.

            Sen çok anlayışlı bir insansın, kendini karşındakinin yerine koymayı iyi biliyorsun. Ayrıca arkadaşların için her türlü fedakarlığı da göze alırsın. Bunlar kolay bulunan özellikler değil. Durum böyle olunca çok sevdiğim ve değer verdiğim insanlar arasına kattım seni ve sende bu verdiğim değeri hiç boşa çıkarmadın sağol… Seni hiphop tarzınla ve janjanlı jöleli saçlarınla hatırlayacağım. Yakışıklı genç hep mutlu ol.

                                                                                 

                                                                                 
Uğur Göktolga


Bir saat içinde hem çok iyi, hem de çok kötü olduğunu düşündüğümüz biri oldu mu hiç? Bu duyguların ikisini de sürekli bana karışımlar halinde tattıran sevgili arkadaşım İlker. Seni tanımak, bana dünyada çok renkli insanlar olabileceğini öğretti. Benim ne kadar siyah olduğumu düşünüyorsan da, sen rengarenksin, hayat dolu ve kendinsin.

            Espri, dozajı ayarlandığında iyidir. Ama bazı istisnalar kaideyi bozmuyor. İlker ne kadar sulu, abuk, seviyesiz espriler yapsa da kendiyle o kadar barışık bir şekilde aktarıyor ki bunları, güleriz ağlanacak halimize rolleri düşüyor bizlere de..

            Her zaman böyle renkli, canlı, pırıl pırıl (egos) olman dileğim, birde saçını jölesiz görebilmek!

            Son olarak zaten uzun olan saçlarım hakkındaki yorumuna ithafen bana sürekli söylediğin şu şarkıyı hatırlatmak isterim.

            “saçlarını dağıtırsın, rüzgarlara bırakırsın”

                                                                                 

                                                                                  
Ece Ceren Önder


İlker seninle 10-D’de tanışmıştık. Tanışmadan önce senin hakkında ne cins bir çocuk diye düşünmüştüm. Acayip saçların ve acayip hareketlerin vardı. Ben o zaman ne hiphopcu gördüm ne de duydum. Nereden bileyim o el hareketlerini. İlker hiphop falan diyorsun da bence sen arabeskin kralı olacak adamsın. Çok güçlü bir hafızan var ki biyoloji ile ilgin buradan başlıyor herhalde. Birde çok güzel darbuka çalıyorsun. Eren söyler ne çalarsın. Biyoloji yazılıları hele. Önümde değil de yanımda otursaydın görürdün sen. Zaten bit gibi harflerle yazıyorsun hiçbir şey anlaşılmıyor. Hep iyi günlerimiz oldu İlker seninle. Dileğim o ki güzel günleri yine birlikte karşılayalım hiç olmazsa akıllarda kalalım.

                                                                                 

                                                                                 
Ahmet Şahin


Okulumuzun tek hiphopcusu İlker,

            Seninle tanıştığımız ilk günden beri aramız çok iyi. İlker azıcık şebeksin. Seninle beraber geçirdiğimiz zamanlar çok eğeleneli geçiyor. Sen bulunduğun her ortamda kendini sevdirecek birisin, okulda da kendini bize acayip sevdirdin. Çok iyi bir arkadaşımsın her zaman böyle ol, inşallah ileride de görüşürüz. Tüm hayatında mutlu ol.

                                                                                 

                                                                                             
Alperen TürkayDostum İlker. Her ne kadar tarzlarımız farklı, yaşayışımız farklı olsa da çok iyi anlaştığım kişilerden biridir.

            Geçirdiğim sevimli dakikaların kahramanlarından olan İlker, gerek arkadaşlık ilişkileri sayısız çapkınlıkları, gerekse sempatisi ve esprileriyle imrendiğim bir kişiliğe sahip.

            Onunla çok zevkli kahkaha dolu anlar geçirdik, aklıma geldikçe yine güleceğim.

            Başarılar, mutluluklar, İlker’e Sevgilerle…

                                                                                 

                                                                             
Kaan Önem


Sen bu okulda tanıdığım en farklı kişiliklerden birisin. Her ne kadar esprilerinin kalitesi düşük olsa da insanı güldürmeyi başarıyorsun. Öyle ilginç espri anlayışın var ki, hayır sınıfta botunu çıkarıp fırlatmaktan bile çekinmiyorsun (!) Ama insan yine de sana kızamıyor işte.

            Seninle 3 senedir aynı sınıftayım ve 3 senedir her sabah farklı bir İlker, öğleden sonra farklı bir İlker görmeye öyle çalıştım ki…Ya bir insan nasıl bu kadar çabuk değişebilir anlamıyorum, sabah ki İlker oldukça nazik, iyi öğleden sonraki ise aksine kaba ve kötü…ben senin her haline katlanmayı öğrendim, umarım bundan sonraki hayatında da sana katlanmayı öğrenebilirler!... (biraz zor ama)

            3 senedir verdiğin büyük bir mücadeleyle hiç değiştirmediğin o jöleli saçlarını; hiphop söylediğin şarkıları, kalitesi düşük olan esprilerini ne kadar çaba sarfetsem de unutamam.

            Bu arada kasetin hala bende de, nereye koyduğumu hatırlamıyorum ama bulduğum en kısa zamanda vereceğim merak etme J

            Hiç değişme İlker böyle çok iyisin, sadece esprilerini değiştir, biraz daha iyi olmak istiyorsan yani J

            Her zaman kendin gibi davrandığın ve hiçbir zaman yapmacım olmadığın için teşekkürler. Bu arada çok iyi bir biyoloji bilgisine sahipsin (her ne kadar bir işe yaramasa da) bunu boşa harcama, iyi değerlendir. Ne diyeyim daha hep mutlu ol, böyle devam et..

                                                                                              

                                                                                             
Sercen


Benim iki senelik sınıf arkadaşım İlker onu nasıl anlatsam bilmem ki sıra dışı esprileri hepimizi gülmekten kırıp geçirmiştir. Ama onun en büyük özelliği dedesinin vasiyeti üzerine yani zorunlu olarak rapçi olmasıdır. Büyüyünce de rapçi olmak zorundadır. Aksi taktirde aslen hiphopçı olan dedesinin mirasından zırnık olamayacaktır. Onunda içi yanıyor ama ne fayda vasiyet gereği…Neyse bundan başka bir özelliği daha vardı ki bunu ancak yıllar önce popstar Tarkan dile getirmiş, Ahmet Kaya başta olmak üzere bütün sanatçı ve bir kısım bürokratlar şiddetle kınamış kısacası medyada sansasyon yaratmıştır. İlker bunu yapmasına karşın hiç kimseden hiçbir şekilde tepki almamıştır. Kendisi de bu durumu açık sözlülükle nitelendirmiştir.

                                                                      

                                                                                 
Sümeyye Örnekİki sene kendinden nefret ettim. İkinci sene aynı sınıfa düştüm. Lanet olsun üçüncü sınıfta da aynı sınıftayım.

            Gönüllerin popstarı İlker Özel…İlker’i tanıdıkça birçok şeye olan bakış açım değişti. Kendileri tabiri caizse biraz enteldir. Hele o saçları ve dinlediği müzik hakkında yorum yapanı keserim. Ne zaman cıvık, ne zaman ciddi olacağını iyi bilir. Neşelidir en azından etrafına neşe saçar. İki kişi hariç “Sercen ve Ece” bu iki şahsiyetle iyi olduğunu görmek üzerine adak bile adayabilirim.

            Her şey bir yana 1.sınıfta ne kadar nefret ediyorsam şimdi misliyle sevgi bekliyorum. Bana sabrettiğin sağol.

            Yolun açık olsun…

                                                                                             

                                                                                  
Halil Cool


Okulumuzun jöle kutusuna batmış diken gibi saçlarıyla ün salmış yakışıklı hiphopçusu İlker Özel. Tüm arkadaşlarımın olduğu gibi seninde bende ayrı bir yerin var tabii. İlk önce zaten jöle denince sen geliyorsun. Be adam 3 sene boyunca bir insanın saçının bir teli bile jölesiz görülmez mi? Kime sorsan görülür herhalde der. Ama kardeşim sen istisnasın. Senin saçlarının bir gün bile jölesiz olduğunu görmedim. İnşallah ileriki yıllarda kellik diye bir sorunun olmaz. Neyse senin hakkında aklıma ne geliyor? Tamam buldum, içinden geçeni aynen söylüyorsun hemde hiç çekinmeden, aslında böyle olman benim açımdan çok iyi ama bazen de oluyor ki bu huyunu da kontrol altına alırsan çok iyi biri olacaksın. Ha birde teneffüs sonlarında sınıfa girerken ders boş diyişin yok mu. Bunu da hiç unutmayacağım. İnşallah her şey gönlüne göre olur ve hedeflerine ulaşırsın!...

                                                                                             
Rapçilerin gülü, seninle geçirdiğimiz günleri unutmak mümkün değil. Dürüstlüğün, açık sözlülüğün, şirin tavırların ve jöleli kafanla her zaman hatırlanacaksın. En kısa zamanda brake dans öğrenmeni istiyorum. Madem hiphopçısın yap be koçum. Yakışır sana. Her zaman mutlu kalman dileğiyle…

                                                                      

                                                                           

Emre Farımaz     


İlker ortama uygun sağlayabilen kolayca arkadaş olabilen biri. Bu yüzden benim gibi buzdolabı gibi adamla bile kolayca arkadaş oldu. İkimizde birbirimize iyi uyum sağladık. Fakat İlker’in dinlediği şu Hiphop müzik yok mu! Bende ona uyum sağlayamadım. Üç yıl boyunca ufak tefek dargınlıklar hariç, aramızda bir sorun yaşamadık. Esprilerini ve dinlediği müziği hiç unutmayacağım…

            Hayatın boyunca mutlu ve başarılı olman dileğiyle…

                                                                                              

Ertuğ


Üç senedir aynı sınıfı paylaştığın bir mümtaz insan daha. Cesaretine ve mertliğine bunlarla beraber kendine güven ve aktifliğine hayran olduğum Çerkezlerin medar-ı iftarı. İçimizde olayın ÖSS vahametini anlayan nadirlerden.

            Müthiş espri kabiliyeti, yüreğini ortaya koyuşu, karakterinin sağlamlığı ve istasyonda yaptığımız akşam gezileriyle aklımda kalacaksın. Bazen hiç anlamadığım şeyler yapsa da (Fenerbahçe taraftarı olmak, rep dinlemek, hiphopçuluk falanda filan da gibi) çok rahat analaşabiliyoruz. İtiraf ediyorum ki bu tamamen İlker’den kaynaklanıyor. Tüm kalıpları kırabilmiş her görüş ve düşünceye saygılı ve anlayışlı tavrıyla beni kendine hayran bırakan bilmiş biri.

            İlker’i mertçe, yüreğini ortaya koyarak seven karşısında her bakımdan kendisi için mükemmel bir dost bulacak.

            Hayal edemediğin kadar çok mutluluk ve başarılar. Biz hep buradayız yine görüşürüz.

                                                                                 

                                                                                 
 Hasan ArıAdam gibi adam görmek istiyorsanız İlkerle tanışınız. Ona bakın demiyorum onunla tanışın diyorum. Buraya gelmeden önce çok dar bir gözlükle bakıyordum hayata. Herkes birbirine benziyordu. Ama burada baktım ki çok çeşitli insan tipleri var. Çok çeşitli bakış açıları var hayata. Bende birçok açıdan hayata yeniden bakmayı denedim. Gördüm ki böyle sorunlar daha kolay çözülüyor ilk kez “rap” kelimesini senden duydum. Silahsız kvveti sen dinlettin ilk kez. Severim ya da sevmem önemli değil ama bakışlarımı değiştirdin hayata. Daha geniş bakmaya başladım hayata. Ben saçının arkasına da jöle süren bir seni gördüm. Mini mini yazın gözümden gitmez herhalde. Lise 1’de seni kırdım birkaç kez. Hala vicdanım sızlıyor. Allah’tan hoşgörülü birisin.

            Bir ömür boyu saadet dilerim. Hakkını helal et.

                                                                                 

                                                                                             
Ö. Salih AkarBu sınıfta kahrını gerçek anlamda çektiğim bir kişisin. Gerek gıcıklıklarınla gerekse olur olmaz hareketlerinle deli ettin beni J ne kadar serseri olsan da kalbinin çok temiz olduğunu biliyorum. Eee az buçuk da güveniyorum daha ne olsun J inşallah çalışmalarının karşılığını alırsın ne de olsa sen okulun gizli ineklerindensin. Gerçi ÖSS’yi kazanamasan da (Allah göstermesin) işsiz kalmasın. Muhteşem bir kulağın var. İleride bir gün EMİNEM kadar ünlü olmasan da muhteşem bir hiphop kasedi çıkarırsın. Gerçi o zaman sen (hayırsız) bizi tanımazsın ama neyse….:)

            Senin her zaman mutlu olmanı isterim. Bu okulda unutulmayacak gıcıkların başındasın J

            Seni hiç unutmayacağım. Kendine çok iyi bak arkadaş ileride inşallah karşılaşırız.

            Yolun açık olsun güzellikler seni hiç terk etmesin.

            Dualarım seninle SERSERİ!!!!

                                                                                              

                                                                                 
Nisa


Sınıfımızın ve okulumuzun en koyu hiphop cısına:

            Seninle ilk tanışmamız lise 2’de oldu. Aramızda ne çok sıkı muhalefet ne de kötü olaylar olmadı iyi ki (tabii II.için). Ama genel olarak İlker’i nasıl tanımlayabilirsin deseler, tipik bir ikizler ama sende gözlemlediğim bir şey daha var ki, çok duygusalsın. Hiçbir arkadaşının üzülmesini ağlamasını istemiyorsun. Birisine bir şey olsa sanki kendime yapılmış gibi üzülüyor, olaya çözümler arıyorsun gerçekten bu çok güzel bir huy. Biraz uçan bazen pat diye içinden geçenleri söyleyen birisin. Bu iyi hoş da yalnız bazen sözünü sakınmaman bizi biraz utandırıyor. Ha bu arada bana “Fato” demen (babamdan başka diyen tek kişisin) beni güldürmüyor değil! Hep aklından Fato  olarak kalman dileğiyle…

            Kendine çok çok iyi bak (scienfic engeneer)

                                                                                                                                                                   


Fato


Seninle lise 2’ye kadar bir samimiyetim yoktu. Daha doğrusu söylemek gerekirse seni gözümde çok büyütüyordum, ya da sen bana öyle bir imaj veriyordun. Ama sonradan düşündüklerimiz çok saçma olduğunu anladım ve dışarıdan göründüğün gibi olmadığına karar verdim, tabi tanıdıkça…

            İşte böyle İlker’cim seni iyi ki tanımışım iyi ki arkadaşlığımız dostluğa dönüştü.

            Arkadaşım ömür boyu böyle başarılı olursun inşallah, hayatta daima gülmen dileğiyle…

                                                                                 

                                                                                  
Tuğba ToprakBay çılgın, hayatımda karşıma çıktığına yürekten sevindiğim ve her zaman görüşmek istediğim sayılı insanlardan birisi olduğunu bilmeni isterim öncelikle. Her insanda pek sık karşılaşamayacağımız sıra dışı tarzın, konuşmaların, tavırların ve en önemlisi de etrafına kendine, hayata katmasını çok iyi bildiğin neşenle farklı bir kişiliksin. Böyle olmak kesinlikle sana çok yakışıyor. Ayrıca pek belli etmiyor olsan da az inek değilsin hani! Hayatın boyunca istediğin yere gelebilmen ve bu renkli kişiliğini hiç kaybetmemen dileğiyle…

                                                                                             

Mine Umdu
 


İşte karşınızda gerçek bir Fenerbahçe taraftarı. Damarlarındaki asil kanın sarı-lacivert olduğunda doğru sanırım. Kompozisyonlarında bile bahsetmeden geçemediğin FB, senin bu vefanı karşılıksız bırakmayacak İlker, hiç merak etme:

            Nasıl olduğunu anlayamadan bir anda çok sevmeye başladığım İlker’i, hem yakın bir sıra komşumuz oluşu hem de küme çalışmaları sayesinde daha yakından tanıdım. Demek ki küme çalışması gerçekten yararlıymış J

            Saç modeliyle başlarda hocaların meraklı bakışlarını üzerinde toplayan İlker sonunda onlarıda buna alıştırdı ve artık rahat. Türk hiphopunun da büyük destekçisi. Sen olmasan o kasetleri km alacaktı bilmiyorum.

            Bizi en çok güldüren esprilerin, taklitlerin ve güzel arkadaşlığın için çok teşekkürler. Bu ülkenin ve FB cumhuriyetinin senin gibi yetişmiş insanlara ihtiyacı olacak. Başarı ve mutluluk seninle olsun!

                                                                                 

                                                                                           
Merve Görücü


Çılgın ve çıldırtıcı arkadaşım İlker ile 3 yıldır dostuz. İlk yıl aynı sınıfta olmasaydık onunla dostluk kurabilirmiydim bilmem ama bildiğim tek şey iyi ki İlker var.

            Çok çok iyi olan İlker’den hiçbir kötü söz işitmedim, hiçbir kötü hareket görmedim. O iyiliği elvermiyordu buna.

            İlker ile hiphop partisine bile gittim. Kendisi çok seviyordu bu tarzı, bende hayrandım bu sevgiye. Çok komikti o parti. Herkes çılgınca giyinmiş bir haldeydi. Bol pantolonlar, bol T-shirtler, küpeler, dövmeler. Bende ise kumaş pantolon ve gömlek, acayip komikti ama ben böyleyim ne yapayım. Zaten çok sevdiğim İlker için gitmiştim oraya. Bana göre değildi, yine de izlemek istedim ama fazla dayanamadım o başka. İlker’e çok yakışıyordu bu tarz, o da seviyeli bir şekilde uğraşıyordu. Hiphopla yetenek vardı.

            Evime kadar geldi İlker ve ailesi ile gerçekten çok iyi bir aileye sahipti. Çok iyi davrandılar bana da bunun için ve her şey için minnettarım onlara. Umarım görüşmeye devam edeceğiz.

            Eh işte, çok güzeldi, seninle geçirdiğim günler İlker senin gibi bir dostu unutmama imkan yok. Kendine çok iyi bak ailenin değerini bil, azmini hiç kaybetme başarı yanında. Gönlünce bir yaşam dileği ile Hoşcakal şimdilik..

            Tekrar bekliyorum evime…!

                                                                                  

                                                                                                                       
Nurdoğan ÇıkıHip-hop bir bomba;

            Evet birader sen aynen böyle bir şeysin. Yürüyüşün, konuşman tam hip-hop tipi. Ayrıca bomba gibi bir arkadaşsın. Samimi olmak gerekirse lise 1’de ne artist çocuk diyordum. Senden fazla hoşlandığımı söyleyemem. Ama ne olduysa lise 2’de oldu. Sen bizim sınıfa geldin. Seni biraz yakından tanıyınca çok eğlenceli ve samimi bir arkadaş olduğunu anladım. Lise 2’de gittikçe artan arkadaşlığımız lise 3’de çok daha samimi bir hal aldı. Gerçekten o kadar hocaya rağmen hiç düzeltmediğin saçların, zibidi ve serseri tavırların ve hoş muhabbetinle seni hep hatırlayacağım. Şu karizma çizilmesin diye de kendini çok kasma ok?

            Her zaman mutlu ve huzurlu ol. İlerde Türkiye’de önde gelen bir rapçı olacağına eminim J kendine iyi bak BİRADER

                                                                      

                                                                                                                   
Recep Selçuk Eyceyurt


Bu okulda ilk tanıştığım kişilerden birisin. İlk tanıştığımız günü daha dün gibi hatırlıyorum. Bana o kadar büyük bir yardım yaptın ki, o yardımı hayatım boyunca unutamayacağım. Keşke daha önce seninle tanışsaydım. Ama inşallah Boğaziçi Üniversitesinde tekrar buluşacağız. Seni çok seviyorum. Hayatın boyunca başarılar dilerim.

                                                                                 

                                                                                                                                   
Serkan UmutSFL’ye geldikten sonra tanıştığım ilk Sivas’lı… daha sınıflar ayarlanmamıştı. Yanım boştu. Beraber oturduk. Tavırları çok sıcak geliyordu. Sınıflarımız ayrıldı ama dostluğumuz devam etti. Saç imajı hep dikkatimi çekti. Yakışıklıydı, zekiydi…derken lise 3’de aynı dershaneye gittik. Samimiyetimiz iyice arttı. Soyadı gibi özeldi. Ayrılmak zor olacak ama ne yapalım. Kendine iyi bak. Bizi unutma.

                                                                                 

                                                                                                                                                                   
Mesut Karlıkİlker olum 6 ayda bir insan birbirine karşı bu kadar samimi olur yani. İyi niyetin, sıcakkanlılığın, samimiyetin bir insan bulunması gerekenden fazla aman az olmasında. Yeri geldiğinde yetişkinle yetiştin olman. Çocukla çocuk olman beni çok etkiliyor. Bana karşı gösterdiğin samimiyet ve iyi niyetin için çok teşekkür ederim. Salıcakla kal, her şey seninle olsun.

                                                                                  

                                                                                          
Mustafa Yergenİlk göz ağrıma, samimiyetinle, bana karşı olumlu yaklaşımlarınla benim bu okuldaki, Sivas’taki ilk arkadaşım oldun. Bu yüzden sen benim ilk göz ağrımsın. Bu okula ilk geldiğimde bana karşı yakınlığı ilk gösteren sendin ve bu böyle uzun bir süre gitti. Daha sonra zaman bizi ayırdı. Bu şekilde 1.5 seneyi geçirdik. Sonuç olarak kader yine yollarımızı kesiştirdi. İşte okulun son yılı yine beraberiz. 3 sene boyunca bir barışıp bir bozuştuk. Sanırım bu aramızdaki iletişim bozukluğundan kaynaklanıyor. Sen beni yanlış anladın galiba bende seni… Geçmişten bu kadar bahsetmek yeter bence. Şimdi bizim için önemli olan geleceğe bakalım. Kesin olarak birlikte olacağımız çok az bir zaman kaldı. Ama belki bir gün başka bir yerde tekrar karşılaşırız ve o zaman her şey çok daha farklı olur. O zamana kadar kendine iyi bak. Hayatın boyunca mutlu olman dileğiyle…

                                                                                 

                                                                                                                    
Merve GülerSeni saçı anormal, burnu havada lise 2. bir İLKER kendini bu kadar beğenebilirdi herhalde. Okula yeni gelmişim. Ve bu adam servisteki sayılı yabancının en artist olanı. Sana çok sinir oluyordum. Ama bir yandan da ilgimi çekiyordun. Okula uyum sağlayamamıştım. Yeni okuluma farklı gelmiştim. Bu anormal lise 2’de göründüğü kadarıyla okula farklıydı. Ya da belki okul ona …servis geldi gitti derken, Sagopa’ydı Ceza’ydı derken muhabbet ilerledi. Şimdi tanıdığım en iyi arkadaşlarından birisin. Günün birinde karşılaşırsak geyik  yapmak isterim bu zamanlardaki gibi. Kendine, saçına…iyi bak.

                                                                                 

                                                                                                                                 
Ceren Kuşakcı
 


Güzel kardeş. Allah’tan seninle ağbi muhabbetlerine girmedik J bir süre kapı muhabbetleri yaptık. Sonra kesildi bunlar. Sen bizim Ceza, Buldozer, Silahsız Kuvvet, SOS kaynağımızdın. Türkçe repi sayende keşfettik sayılır. Ama kuzu kuzu ve Maxi sandalı elinde görünce.. ayrıca film seçimlerin masum kız, kötü erkek tiplemelerinden yana.

            Ama bur süre sonra seni cadı kazanı büyük şehirlerimizden birine yollayacağımıza göre….baharatlı, bayıltıcı spreyleri öneririm.

            Kendine hat ve türk filmleri arşivine, saçına, turuncu body üstüne, yeşil gömleğine, parlak kahverengi caprine…dikkat et. Hep mutlu olman dileklerimizle…

                                                                      

                                                                                                                                                                   
Begüm-Şeyma


İlkercim canım seni ilk gördüğümde hakkında hiç iyi düşünmemiştim, ama zaman ilerleyip ve seni tanıdıkça o serseri görünüşünün altında altın gibi bir kalbin olduğunu anladım. İlker baba seninle söylediğimiz o arabesk parçalar hiç aklımdan çıkmayacak. Hepsi gönlümün kıyılarında bir güzel anı olarak konaklayacak. İlkercim senin saçların kadar gür bir saç herhalde bir tek Şener kuaföründeki Adem’de vardı. Baba kendin gibi bahtında güzel olur inşallah canım gardaşım gönlümdeki mekanın anlatmaya bu kağıt parçayı yetmez. Hem Türkçe hem de sana olan duygularımı anlatmaya kafi değil zaten. Gönlündeki güzellikler seni hep en üst sıralara taşıyacaktır bundan emin ol can gardaşım. İnşallah bizi ayıran zalim kader bir gün yeniden buluşturur. Beni hiç unutma hemi hacı. Çünkü arabeskçi eren seni hiç unutmayacak. Gerçek dostlar çünkü.

            Allah’a emanet ol gardaşlık, yüzündeki tebessümün hiç kaybolmaması dileğiyle yazıma son verirken ikimizin parçasına da yazmadan geçemeyeceğim.

            Aşk acıdır bu ilaç kapatmaz

            Verdiğin teselli beni avutmaz

            Dermanı yardadır sende bulunmaz

            Boşuna benimle uğraşma doktor

            Dokunma benim gönül yarama

            Dokunma doktor

            M. C İlker –ak47-R@MSeS’i

                                               Unutmayasın ha!!!

                                                                                 

                                                                                                                                 
Eren